Nagrody i Sponsorzy

Indeksy Politechniki Warszawskiej

Zachęcamy do studiowania na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.

Nagrody ufundowane
przez Rektora Politechniki Warszawskiej

Zwycięzca Konkursu oraz jego nauczyciel matematyki otrzymają sprzęt komputerowy ufundowany przez Rektora Politechniki Warszawskiej.

Stypendium Rodziny Maciejko

Fundacja Rodziny Maciejko ufundowała stypendium dla Laureata, który podejmie studia na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej i pochodzi z miejscowości poniżej 500 tys. mieszkańców. Szczegóły można znaleźć w Regulaminie Stypendium Fundacji Rodziny Maciejko.

Stypendium Fundacji mBanku

Fundacja mBanku ufundowała stypendium dla Laureata XX edycji Konkursu, który podejmie studia na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Szczegóły można znaleźć w Regulaminie Stypendium Fundacji mBanku.

Jubileuszowe Stypendium Rodziny Maciejko

Z okazji jubileuszu 10-lecia istnienia Fundacja Rodziny Maciejko ufundowała stypendium dla najlepszej Laureatki XX edycji Konkursu, która podejmie studia na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej i pochodzi z miejscowości poniżej 500 tys. mieszkańców. Szczegóły można znaleźć w Regulaminie Jubileuszowego Stypendium Fundacji Rodziny Maciejko.

Nagrody ufundowane przez Zibi CASIO

Nagrody książkowe ufundowane