Finał 2001 Wyniki
Laureaci drugiej edycji (2001)
Punkty |
Nazwisko i imię |
Szkoła |
99 | Mazurek Krzysztof | V LO w Toruniu |
98 | Gałązka Piotr | I LO im. Polskiej Macierzy Szkolnej w Mińsku Mazowieckim |
97 | Olędzki Grzegorz | II LO im. Stefana Batorego w Warszawie |
96 | Dorau Tomasz | IV LO w Toruniu |
92 | Kurasz Leszek | Zespół Szkół im 14 Pułku Powst. Śl. w Wodzisławiu Śląskim |
90 | Tkaczyk Dominika | LO w Stalowej Woli |
84 | Wojnicki Michał | II LO im. KEN w Puławach |
82 | Grzanka Leszek | IV LO w Olkuszu |
80 | Peret Przemysław | II LO w Mielcu |
79 | Wojczyszyn Szymon | XXXI LO im. Ludwika Zamenhofa w Łodzi |
77 | Nykiel Tomasz | LO im. K. I. Gałczyńskiego w Otwocku |
75 | Jankowska Małgorzata | I LO im. T. Kościuszki w Łomży |
75 | Stawicki Sebastian | IV LO im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu |
75 | Szafraniuk Michcio | LO im. Wladysława Jagiełły w Krasnymstawie |
73 | Strzelczak Przemysław | I LO im. Z. Krasińskiego w Sochocinie |
69 | Dulęba Krzysztof | I LO im. KEN w Sanoku |
69 | Kamińska Aleksandra | II LO w Nysie |
Wyróżnieni
Punkty |
Nazwisko i imię |
Szkoła |
65 | Kurdej Damian | I LO im. Polskiej Macierzy Szkolnej w Mińsku Mazowieckim |
65 | Rudowski Marcin | LO im. Marszałka Stanisława Małachowskiego w Płocku |
64 | Łuszkiewicz Jan | VI LO im. Jana Kochanowskiego w Radomiu |
63 | Barańczuk Zofia | I LO im. Adama Mickiewicza w Białymstoku |
63 | Fajkowski Krzysztof | XVIII LO im. J. Zamoyskiego w Warszawie |
63 | Majchrowski Marek | XLV LO im. Romualda traugutta w Warszawie |
60 | Sodzawiczny Jerzy | I LO im. Edwarda Dembowskiego w Gliwicach |
60 | Zioło Marcin | I LO im. Króla Kazimierza Wielkiego w Olkuszu |
60 | Zych Wojciech | LO im. Bartosza Głowackiego w Tomaszowie Lubelskim |
Uczestnicy finału, którzy nie zostali wyróżnieni, ale w finale zdobyli co najmniej 50 punktów
Punkty |
Nazwisko i imię |
Szkoła |
58 | Lalicki Marcin | I LO w Łańcucie |
57 | Fadrowski Piotr | I LO im. S. Żeromskiego w Ełku |
57 | Pudlak Barbara | LO im. Władysława Broniewskiego w Bełchatowie |
56 | Gorczyca Wojciech | LO im. mjra H. Sucharskiego w Myszkowie |
55 | Wardyński Adam | VII LO im. Mikołaja Kopernika w Częstochowie |
54 | Burdzy Pawel | LO im. KEN w Stalowej Woli |
54 | Malinowski Grzegorz | IV LO w Toruniu |
54 | Miodek Michal | ZSElektronicznych w Sosnowcu |
54 | Swat Grzegorz | VI LO im. Jana Kochanowskiego w Radomiu |
53 | Gąsiorowski Michał | II LO im. S. Batorego w Warszawie |
52 | Antoniak Przemysław | I L.O im. St. Dubois w Koszalinie |
52 | Majer Izabela | LO im. J. Chełmońskiego w Łowiczu |
51 | Banyś Tomasz | I LO im. Króla Kazimierza Wielkiego w Olkuszu |
51 | Piotrowski Piotr | IX LO w Bydgoszczy |
50 | Durnoga Konrad | LO im.T .Kościuszki w Busku-Zdroju |
50 | Seweryn Leszek | XXXI LO im. Ludwika Zamenhofa w Łodzi |
O zdobytych miejscach decydowała w pierwszej kolejności liczba punktów zdobytych w finale, w drugiej kolejności łączna liczba punktów zdobytych w Konkursie a w trzeciej kolejności liczba punktów zdobytych w III etapie.
Uczestnicy finału, którzy w finale nie zdobyli 50 punktów (kolejność według liczby zdobytych punktów w finale).
Nazwisko i imię |
Szkoła |
Michalski Adam | LO im. I Dywizji Kościuszkowskiej w Piasecznie |
Rymaszewski Łukasz | V LO im. "Wspólnej Europy" w Olsztynie |
Gajewska Elżbieta | I LO im. M. Kopernika w Łodzi |
Kieloch Lukasz | VI LO im. Jana Kochanowskiego w Radomiu |
Kamiński Wojciech | III LO im. K.K.Baczynskiego w Białymstoku |
Żukowska Ewa | III LO im. K.K.Baczynskiego w Białymstoku |
Krysztofinski Adrian | LO im. Marii Sklodowskiej-Curie w Pile |
Batkiewicz Tomasz | IV LO im C. K. Norwida w Ostrowcu Świętokrzyskim |
Niklewski Jacek | I LO im. M. Kopernika w Gdańsku |
Pyrka Radosław | I LO im. J. I. Kraszewskiego w Białej Podlaskiej |
Ligenza Marcin | II LO im. Joachima Chreptowicza w Ostrowcu Świętokrzyskim |
Osypiuk Jakub | II LO im. Hetmana Jana Zamoyskiego w Lublinie |
Paszek Jarosław | III LO im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni |
Raczkowski Michał | I LO im. A. Mickiewicza w Białymstoku |
Prasał Grzegorz | I LO im. Polskiej Macierzy Szkolnej w Mińsku Mazowieckim |
Kołosza Mikołaj | I LO w Gliwicach |
Marks Michał | LO im. I Dywizji Kościuszkowskiej w Piasecznie |
Tereda Andrzej | I LO im. J. I. Kraszewskiego w Białej Podlaskiej |
Kowalski Jan | Maria IV LO im. Hanki Sawickiej w Kielcach |
Krawczyńska Anna | LO im.St. Małachowskiego w Płocku |
Kowalski Adam | IV LO im. Hanki Sawickiej w Kielcach |
Naskręt Piotr | I LO w Ostrowiu Wielkopolskim |
Saj Grzegorz | II LO im. M. Kopernika w Mielcu |
trawiński Michał | XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie |
Wasiak Aleksandra | II LO im. Stefana Batorego w Warszawie |
Bemowski Szymon | I LO im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie trybunalskim |
Czaban Przemysław | LO im. KEN w Puławach |
Kawiorski Albert | II LO im. M. Kopernika w Mielcu |
Jurczuk Krzysztof | III LO im. K.K.Baczynskiego w Białymstoku |
Oleksiak Monika | I LO im. M. Kopernika w Łodzi |
Tkaczyk Cezary | V LO w Zielonej Górze |
Gryko Rafał | XIV LO im. St. Staszica w Warszawie |
Kaczmarczyk Michał | I LO im. Henryka Sienkiewicza w Łańcucie |
Kuźmiak Robert | LO im. Władysława Sikorskiego w Międzyrzeczu Podlaskim |
Mucha Tomasz | IV LO im. M. Kopernika w Rzeszowie |
Witrowy Przemysław | XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie |
Celeda Daniel | I LO w Płońsku |
Chwalińska Aleksandra | I LO im. Jarosława Dąbrowskiego w Tomaszowie Mazowieckim |
Kolasiński Sławomir | I LO w Szczecinie |
Rocki Kamil | XCIV LO im. Gen. Maczka w Warszawie |
Słomski Tomasz | IV LO im. doktora Tytusa Chałubińskiego w Radomiu |
Ukleja Grzegorz | VI LO im. Jana Kochanowskiego w Radomiu |
Banaszek Ewa | XVII LO im. A. Frycza Modrzewskiego w Warszawie |
Ostaszewicz Tomasz | II LO w Bielsku Podlaskim |
Bonicki Krzysztof | XI LO im. Mikołaja Reja w Warszawie |
Kalbarczyk Łukasz | XIV LO im. St. Staszica w Warszawie |
Peschak Ryszard | I LO w Tarnowie |
Damaz Łukasz | SLO w Kwidzynie |
Domański Bartłomiej | I LO im. Z. Krasińskiego w Ciechanowie |
Górak Marcin | IV LO im. M. Kopernika w Rzeszowie |
Lipczak Marek | LO im. Władysława Jagiełły w Płocku |
Styczek Tomasz | LO im. I Dywizji Kościuszkowskiej w Piasecznie |
Świeca Marcin | LO im. I Dywizji Kościuszkowskiej w Piasecznie |
Dendek Cezary | I LO im. Mikołaja Kopernika w Łodzi |
Kiermasz Bartłomiej | LO im. H.Sienkiewicza w Malborku |
Olejniczak Krzysztof | LO im. Jana Kasprowicza w Kutnie |
Raczyński Stanisław | I LO w Gdańsku |
Turak Wojciech | I LO im. J. I. Kraszewskiego w Białej Podlaskiej |
Chalimoniuk Marcin | I LO im. J. I. Kraszewskiego w Białej Podlaskiej |
Chruslinski Bartosz | III LO w Siedlcach |
Grodzicki Rafał | LO im. T. Zana w Pruszkowie |
Licznarowski Eugeniusz | I LO im. M. Kopernika w Gdańsku |
Romanowski Karol | III LO im. Dionizego Czachowskiego w Radomiu |
Siedlecki Paweł | I LO im. gen. Józefa Bema w Ostrołęce |
Frąc Karol | I LO im. J. I. Kraszewskiego w Białej Podlaskiej |
Wit Dariusz | I LO im. Jędrzeja Śniadeckiego w Pabianicach |
Wójcik Tomasz | III LO w Starachowicach |
Mikulski Łukasz | IV LO w Toruniu |
Stapp Piotr | XI LO im. Mikołaja Reja w Warszawie |
Pilip Wojciech | III LO w Zamościu |
Frejowski Piotr | II LO im. J. Zamoyskiego w Lublinie |
Lis Jarosław | ZSZ w Kozienicach |
Goszczyński Bartosz | LO im. S. Żeromskiego w Żyrardowie |
Książek Piotr | I LO im. M. Kopernika w Łodzi |
Kutera Maciek | LO im. S. Żeromskiego w Żyrardowie |
Nowakowski Kamil | LO w Grójcu |
Pełka Elżbieta | LO im. Polskiej Macierzy Szkolnej w Mińsku Mazowieckim |
Bydałek Patrycja | LO w Żninie |
Jelonkiewicz Mieczysław | Technikum Mechaniczne w Kozienicach |
Krajewski Michal | LO w Milanówku |
Pfeifer Aleksandra | II LO im. Gustawa Morcinka w Rudzie Śląskiej |
Szewczyk Piotr | LO im. Kazimierza Wielkiego w Zduńskiej Woli |
Czubak Mateusz | IV LO im. Adama Mickiewicza w Warszawie |
Nocoń Dominik | I LO im. Króla Kazimierza Wielkiego w Olkuszu |
Graczyk Szymon | I LO im. M. Kopernika w Gdańsku |
Wójtowicz Wojciech | I LO im. Stanisława Staszica w Lublinie |
Banaszkiewicz Krzysztof | I LO im. Aleksandra Patkowskiego w Sandomierzu |
Burdon Darek | III LO im. K.K.Baczynskiego w Białymstoku |
Kędzior Łukasz | II LO im. M. Kopernika w Mielcu |
Panasiuk Tomasz | I LO im. J. I. Kraszewskiego w Białej Podlaskiej |
Matysiak Wojciech | I LO w Tomaszowie Mazowieckim |
Wolski Piotr | ZSOgólnokształcących w Malborku |
Balicki Łukasz | II LO im. A.Mickiewicza w Słupsku |
Czapliński Paweł | LO im. S. Żeromskiego w Iławie |
Horabik Jan | II LO w Lublinie |
Krześniak Tomasz | Technikum Mechaniczne w Kozienicach |
Kurek Piotr | III LO im. K.K.Baczynskiego w Białymstoku |
Łomaszewicz Katarzyna | Lorena I LO im. S. Żeromskiego w Ełku |
Markowski Mateusz | IX LO w Szczecinie |
Markowski Paweł | LO im. I Dywizji Kościuszkowskiej w Piasecznie |
Mazur Ewa | II LO w Zamościu |
Stalewski Michał | LO im. S. Żeromskiego w Żyrardowie |
Wojteczek Szymon | Techniczne Zakłady Naukowe w Skarżysku-Kamiennej |
Hamada Marcin | XXVIII LO im. Jana Kochanowskiego w Warszawie |
Klimski Rafał | LO im. Bartosza Głowackiego w Tomaszowie Lubelskim |
Osęka Patryk | XXVIII LO im. Jana Kochanowskiego w Warszawie |
Rybak Wojciech | II LO im. Hetmana Jana Zamoyskiego w Lublinie |
Szymański Andrzej | I LO w Bydgoszczy |
Fiuk Robert | LO im. M. Kopernika w Bełżycach |
Kowalik Leszek | V LO w Gliwicach |
Woś Janusz | ZS Adamów w Adamowie |