Finał 2018 Wyniki
Laureaci
Punkty | Imię | Nazwisko | Nazwa Szkoły | Szkoła miasto | Maturzysta |
---|---|---|---|---|---|
99 | Dawid | Przybyliński | ZS UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie | Toruń | Tak |
98 | Jan | Fabrowski | Prywatne Liceum im. Królowej Jadwigi | Lublin | Nie |
97 | Aleksandra | Martyniuk | I LO im. Józefa Ignacego Kraszewskiego | Biała Podlaska | Nie |
95 | Paweł | Wesołowski | II LO im. Marii Skłodowskiej-Curie | Końskie | Tak |
95 | Miłosz | Januszewski | I LO im. Bolesława Chrobrego | Piotrków Trybunalski | Tak |
93 | Michał | Borowski | I LO im. Stanisława Staszica | Lublin | Tak |
93 | Kamil | Galewski | I LO im. Bolesława Chrobrego | Piotrków Trybunalski | Nie |
93 | Michał | Węgrzyn | I LO im. Jana Zamoyskiego | Zamość | Tak |
92 | Rafał | Szulc | I LO im. Stanisława Staszica | Lublin | Nie |
92 | Mikołaj | Kamiński | XIV LO im. Stanisława Staszica | Warszawa | Tak |
88 | Piotr | Tyburski | ZS UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie | Toruń | Nie |
86 | Jakub | Sola | I LO im. Bolesława Chrobrego | Piotrków Trybunalski | Nie |
85 | Piotr | Molenda | II LO im. Stefana Batorego | Warszawa | Tak |
83 | Piotr | Kram | XIV LO im. Stanisława Staszica | Warszawa | Tak |
82 | Paweł | Morgen | XIV LO im. Stanisława Staszica | Warszawa | Tak |
81 | Mikołaj | Ryll | ZSO im. Stefana Żeromskiego | Iława | Tak |
81 | Piotr | Zygmunt | I LO im. Mikołaja Kopernika | Łódź | Nie |
80 | Krzysztof | Szafrański | Gdańskie Liceum Autonomiczne | Gdańsk | Tak |
78 | Tymon | Cichowlas | VI LO im. Jana Kochanowskiego | Radom | Tak |
78 | Szymon | Rusiecki | I LO im. Mikołaja Kopernika | Łódź | Nie |
77 | Jakub | Skrajny | KLO im. C. K. Norwida | Garwolin | Tak |
77 | Renata | Rólkiewicz | LO im. Stefana Żeromskiego | Iława | Tak |
77 | Mateusz | Zalewski | I SLO im. Unii Europejskiej | Zamość | Nie |
Wyróżnieni
Punkty | Imię | Nazwisko | Nazwa Szkoły | Szkoła miasto |
---|---|---|---|---|
75 | Kacper | Sołtysiak | LO. im. Marszałka Stanisława Małachowskiego | Płock |
75 | Jakub | Jung | XIV LO im. Stanisława Staszica | Warszawa |
74 | Kosma | Kasprzak | XXXVIII Dwujęzyczne LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego | Poznań |
72 | Jakub | Łukasik | XL LO im. Stefana Żeromskiego | Warszawa |
71 | Alan | Bryłowski | I LO im. Stanisława Staszica | Lublin |
71 | Patryk | Greszta | III LO im. C.K. Norwida | Zamość |
71 | Paweł | Lewkowicz | I LO im. Jana Zamoyskiego | Zamość |
Finaliści, którzy nie zostali wyróżnieni, ale w finale zdobyli co najmniej 51 punktów
Punkty | Imię | Nazwisko | Nazwa Szkoły | Szkoła miasto |
---|---|---|---|---|
70 | Michał | Salej | I SLO im. Unii Europejskiej | Zamość |
69 | Michał | Tyrolski | Liceum Ogólnokształcące z oddziałami dwujęzycznymi im. Tadeusza Kościuszki | Gostynin |
69 | Michał | Klewicki | III LO im. Marynarki Wojennej | Gdynia |
68 | Kaja | Gruntkowska | LO Politechniki Łódzkiej | Łódź |
68 | Marcel | Ślimak | VI LO Bydgoszcz | Bydgoszcz |
67 | Olaf | Puchalski | II LO im. Jana Śniadeckiego | Kielce |
66 | Kacper | Staroń | XIII LO | Szczecin |
66 | Kamil | Rogowski | I LO im. Tadeusza Kościuszki | Łomża |
65 | Mikołaj | Malec | XCIV LO im. Gen. Stanisława Maczka | Warszawa |
64 | Krzysztof | Gontarz | I SLO im. Unii Europejskiej | Zamość |
64 | Mikołaj | Kowalski | XIV LO im. Stanisława Staszica | Warszawa |
63 | Dominik | Kania | KLO im. C. K. Norwida | Garwolin |
63 | Marcin | Galas | XIV LO im. Stanisława Staszica | Warszawa |
62 | Wojciech | Sokołowski | I SLO im. Unii Europejskiej | Zamość |
62 | Piotr | Piątyszek | Technikum Komunikacji im. Hipolita Cegielskiego | Poznań |
62 | Krzysztof | Boryczka | V LO | Bielsko-Biała |
59 | Mikołaj | Strzała | I LO im. Eugeniusza Romera | Rabka-Zdrój |
59 | Rafał | Bosko | XL LO im Stefana Żeromskiego | Warszawa |
58 | Daniel | Laskowski | IX LO im. Klementyny Hoffmanowej | Warszawa |
58 | Szymon | Drzazga | V LO | Bielsko-Biała |
58 | Anna | Stpiczyńska | I LO im. Tadeusza Kościuszki | Łomża |
57 | Hubert | Skibiński | LO im. Stefana Żeromskiego | Żyrardów |
57 | Dawid | Ptach | III Liceum Ogólnokształcące | Gdynia |
57 | Paweł | Frąckiewicz | LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława Jagiełły | Płock |
57 | Grzegorz | Fido | I LO im. Króla Kazimierza Wielkiego | Bochnia |
57 | Jakub | Bandurski | XIV LO im. Stanisława Staszica | Warszawa |
55 | Filip | Wierzbowski | II LO im. Marii Konopnickiej | Łomża |
55 | Damian | Pawłowski | I LO im. Tadeusza Kościuszki | Łomża |
54 | Wiktor | Rzemek | XXII LO im. Jose Marti | Warszawa |
54 | Tomasz | Szałkowski | ZSO im. Stefana Żeromskiego | Iława |
53 | Alicja | Turowska | I LO im. Tadeusza Kościuszki | Łomża |
53 | Michał | Dymek | LO. im. Marszałka Stanisława Małachowskiego | Płock |
52 | Karol | Pawelczyk | I LO im. Tadeusza Kościuszki | Łomża |
51 | Katarzyna | Kołota | IV LO im. Marii Skłodowskiej-Curie | Olsztyn |
51 | Krystian | Sztenderski | I LO im. Jana Bażyńskiego | Ostróda |
51 | Mateusz | Zdon | Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickewicza | Strzyżów |
51 | Helena | Paplińska | V LO im. Księcia Józefa Poniatowskiego | Warszawa |
51 | Piotr | Stankiewicz | I LO im. Stanisława Staszica | Lublin |
51 | Adrian | Brodzik | XX LO im. Zbigniewa Herberta | Gdańsk |
O zdobytych miejscach decydowała w pierwszej kolejności liczba punktów zdobytych w finale, w drugiej kolejności łączna liczba punktów zdobytych w Konkursie a w trzeciej kolejności liczba punktów zdobytych w półfinale.
Pozostali uczestnicy uzyskali mniej niż 51 punktów, punkty zdobyte w finale można sprawdzić po zalogowaniu się na konto. Pojawią się w opisie statusu uczestnika.